top of page
Evden Online Alışveriş

Kurumsal Web Sitesi

Markanıza ait oluşturacağımız kurumsal web sitenizi, Wix altyapısı ve Arrow Ad House donanımları ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştiriyoruz. Sonrasında sitenizi satın alıp, tarafınıza son şekli ile teslim ediyoruz. 

wix_logo-min.png

e-Ticaret

Arrow Ad House olarak markanız için oluşturacağımız e-Ticaret web sitesinizi, bayiliği olduğumuz ideaSoft altyapısıyla gerçekleştiriyoruz.

ideaSoft bayisi olduğumuzdan dolayı, seçeceğiniz e-ticaret paketinin ödemesi haricinde gerçekleştireceğimiz işlemler için sizden hiçbir ek ödeme veya komisyon talep etmiyoruz!

Arrow Ad House & ideaSoft e-Ticaret web sitesi kurulum hizmetimiz ile tarafınıza sağlayacağımız faydalardan bahsetmek gerekirse;​

  • e-Ticaret web sitesi kurulum aşamasında ürün yükleme, görsel, metinsel ve altyapı desteğini üstleniyoruz.

  • İhtiyacınız durumunda alan adı, hosting ve @sirketiniz.com uzantılı e-posta adreslerinizin tarafınıza direkt olarak teslim edilmesini sağlıyoruz.

  • Sitenizin kurulum aşamasında markanıza dair görsel ve ürün açıklaması vb. içeriklerin/ürünlerin yüklenmesini sağlayıp, her sayfaya ve her ürüne SEO çalışmasını gerçekleştiriyoruz.

  • Kullanımı kolay arayüz ve özellikleri ile ödeme/kargo altyapısı entegrasyonu sağlıyoruz.

  • Tüm bunlar için hiçbir ek ödeme istemiyoruz! Bize ulaşın, dilerseniz biz size ulaşalım.

ideasoft_logo-min.png

İhtiyacınıza yönelik e-Ticaret veya Kurumsal Web Site çalışmalarımız ile markanız adına oluşturuyor ve geliştiriyoruz.

Web site kurulumunda markanıza ait tüm içerik bilgilerini, ürün girişlerini ve SEO yapılandırmasını Arrow Ad House olarak tarafınıza  sağlıyoruz.

Dilerseniz sonrasında Google - Sosyal Medya ve Programatik reklamlarınız; ihtiyacınız halinde sosyal medya yönetiminiz için de iş birliğimize devam ediyoruz.

Demo Talebi
arrow&v
arrow&v

REFERANSLAR

Adsız tasarım-min.png
logo1.png
Demo Talebi
bottom of page